Toužil jsem po nějakém erotickém zpestření pro manželku. Doopravdy jsem přemýšlel o něčem, co by bavilo oba. Tak, aby naše sexuální hrátky získaly ztracenou jiskru. Jistě že se furt hrozně milujeme, jenže to poslední roky bylo v sexu pořád stejné. Popravdě řečeno, ani manželku, ani mě už sex neuspokojoval tak, jak by se u sexu čekalo. Ale shánění inspirace po sexshopech se vleče, navíc, když jsem ani trochu nevěděl, co opravdu chci. Co mě ale omráčilo, že jsem našel webovky, kde jsem našel tisíce rad na téma používání erotických pomůcek v praxi. Sekce Inspirujte se zahrnuje veliký objem testů erotických pomůcek, erotického prádla a další zajímavosti, které se dají použít pro zpestření sexu.

Uživatelé tam objasňují, co všechno se dá provádět s potřebami pro lepší sex, jak se mohou využít erotické pomůcky, vibrátor či prádlo začlení. Najdete tam, v čem je který vibrátor dobrý nebo špatný, jakým se vyhnout, a podobně. Můžu jen doporučit, je to skvělý zdroj informací s tématikou hezčího milování. Hodně dní mi trvalo, než jsem všechny informace pobral. Erotické zážitky s manželkou se zmnohonásobily právě díky radám z tohoto webu. Dokonce jsem narazil na sekci Pořádná masturbace, kde jsou rady – překvapivě – na sex, a to i bez stálé milenky.

Navíc mě udivilo, jak sympatickou prodavačku tam mají. Výrazivo má slečna někdy trochu hrubší, nápady má humorné. Dejme tomu jak zvětšit penis. Samozřejmě se má co ohánět, aby jí erotická prodejna vynášela, k tomu vám i může poradit! Vibrátory, anální kolíky různých tvarů, příjemné kovové erotické pomůcky, rozličné sady pout, zajímavé sady návleků a kroužků – o tom všechno ví, takže si to s milencem musejí fakt užívat. Na webu je taky její popis, jak prvně poznala sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Co dodat – takovou bych chtěl taky doma.

Tímto končí můj popis nejlepších stránek o sexu, který jsem prozkoumal.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>