Firma ProfiKrby staví originální krby: profesionální výrobky zhotovené dle přání zákazníka, u nichž mají krbové vložky možnosti mnoha kombinací – dle designu, dle hlediska absolutního výkonu a celkového používání. Krbové vložky Kobok s akumulačními doplňky jsou prvním výrobkem na trhu jako plnohodnotná náhradou stavěných kamen s dobou akumulace až do 10 hodin ale navíc mají vysoce estetickou a společenskou funkci ve vnímání plamenů v topeništi v obytných interiérech.

Komplexní úhrn tepelných produktů obsahuje krbové vložky Kobok, stavební materiály na krby, na rozvedení tepla, rozličná příslušenství pro krby a jiné doplňkové zboží, vyhlášená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, přínosné kouřovody s kompletním příslušenstvím, včetně postupů, údržby a čištění krbů. Mezi domény společnosti spadá rovněž čištění komínů. Jednotliví klienti, jež zaujaly akumulační krby, krby doplněné o akumulační hmotu okolo krbové vložky, případně na spalinové trase nebo na krbovém plášti, můžou využít energie z vody soustředěné do akumulační nádržky. Takto zhotovené krby mají energetické zvýhodnění, jsou významně přínosné pro domácí ekonomiku i životní prostředí vůbec.

Sortiment firmy zahrnuje krbová kamna Thorma, účelná krbová kamna Thorma s výměníkem, výhodná krbová kamna akumulační, populární krbová kamna s designem krbu i nestárnoucí sporáky na tuhé palivo. Významným činitelem, jejž skutečně ocení praví zájemci o krbová kamna, spolehlivá krbová kamna Thorma a oblíbené sporáky Thorma, jsou podstatné náhradní díly, kam spadá náhradní vyzdívka anebo sklo pro krbová kamna.

Dobrá krbová vložka se volí podle konkrétních údajů: účinnost, průměrný hodinový výkon, dané velikosti sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, k tomu ještě průměr kouřovodu. Pro všechny klienty je přichystaná krbová vložka, jež se zákazníkům nabízí v desítkách rozličných typologiích. Před samotným výběrem určitě kontaktujte naše specialisty, kteří z praxe vědí, která krbová vložka se ideálně hodí ke konkrétnímu objektu.

  1. registracePR says:

    Minerální izolace je vhodná pro zateplení stropu i podlahy, celého podkroví, střechy, stěn, příček. Minerální izolaci se vždy aplikujeme za sucha – speciálním strojem a takzvaným foukáním, díky kterému snadno pronikne i do nejmenších dutin. Zateplit dům minerální izolací se vyplatí.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>