Domácí jogurt. Ohromný domácí sýr. Chutné dobrůtky z domácích tržišť nahradily prefabrikáty z prodejních řetězců. Jak by se daly v domácích podmínkách udělat takové lahody? Společnost Bulgaricus předkládá receptury ke zhotovení uvedených výrobků a spousty jiných, které si v domácím prostředí vyrobí leckterá dovedná kuchařka, ale i zavedená mlékárna se specializací na větší produkci mlékárenských výrobků podle tradičních receptů. Ochutnejte jogurty, kefíry, lahodné sýry s obsahem bulharské smetanové a sýrařské kultury a budete je jíst stále.

K výrobě domácího sýru potřebujete chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Chlorid vápenatý zvyšuje výtěžnost mléka a zlepšuje jeho sýřitelnost. Zároveň chlorid vápenatý zastupuje absentující vápník, jenž uniká při pasterizaci mléka. Za horší srážlivostí mléka stojí malé množství kalcia. Pro kvalitní srážení mléka je potřeba dodávat syřidlo, a to jak živočišné syřidlo na výrobu sýrů, tak syřidlo rostlinné nebo mikrobiální. Všechny suroviny jsou dostupné v e-shopu Bulgaricus.

S mlékárenskými kulturami z e-shopu se dá snadno udělat domácí jogurt, znamenitý čerstvý sýr, kefír, zakysanou smetanu, neuvěřitelné bio acidofilní mléko a bio raženky. Avizovaná kefírová kultura je samozřejmě vhodná k výrobě domácího kefíru, sýrařská kultura je nutná pro výrobu domácího sýra, smetanová kultura je potřebná pro zakysanou smetanu a tvaroh, jogurtová kultura je potřebná pro výrobu skvělých jogurtů. Nekonečná nabídka internetové prodejny pojímá všechny suroviny potřebné pro domácí vyrábění. Na seznamu e-shopu jsou rovněž probiotika po antibiotikách na střeva, jež se zasluhují o potřebnou obnovu střevní rovnováhy, avšak také v celém organismu. Bylo prokázáno, že za mnohými neduhy stojí narušená střevní mikroflóra. Je prokázáno, že přírodní probiotika způsobují obnovu organismu a střevní mikroflóry ve střevech u dětí, jakož i žen a mužů.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>